Testevent
This is real energy.

De ON Cloudmonster 3 en Cloudmonster 3 Hyper draaien helemaal om een energieke loopervaring afleveren. Real energy.
Wil jij de energie van kop tot teen voelen? Kom dan op dinsdag 12 mei naar Runners’ lab Gent voor een gezellige social run met testschoenen van deze nieuwe ON loopschoen.

Er zullen routes van 5 en 10 km gelopen worden. De 5 km lopen we aan een gemiddeld tempo van +/- 6’30″/km. De 10 km werken we af aan +/- 5:30″/km.

Klaar voor een energieboost? Hopelijk tot binnenkort!

#teamrunnerslab x ON
Programma

Dinsdag 12 mei

Vanaf 19u00:
Onthaal @ Runners’ lab Gent

Aanpassen ON testschoenen

19u30:
Social run met de ON testschoenen
5 km & 10 km

Afsluiten met een drankje en versnaperingen

Dit testevent is volledig gratis. Kom je meelopen? Laat je aanwezigheid weten door onderstaand formulier in te vullen.

Inschrijven?

Opgelet: je ontvangt na inschrijving GEEN bevestigingsmail. Enkele dagen voor het evenement sturen we nog wel een mail uit naar de deelnemers met de praktische details.

Naam